Lavina 16EU, szlifierka planetarna

Lavina 16EU, szlifierka planetarna

Więcej szczegółów

Nowy produkt

27 379,80 zł

Uwaga: Ostatnie sztuki!

- +

 
Więcej informacji

Maszyna planetarna Lavina 16EU

Profesjonalna, trzygłowicowa, maszyna planetarna, idealna do małych powierzchni.

Lavina 16EU doskonale sprawdzi się w zdzieraniu kleju, równaniu betonu i jastrychu, groszkowaniu, szlifowaniu, polerowaniu.
Maszynę Lavina 16EU możesz rozłożyć do transportu, dzięki czemu bez problemu włożysz ją do samochodu lub wniesiesz po schodach.

Dane techniczne

Moc silnika (kw):2,2
Średnica robocza (mm):430
Rodzaj zasilania:Elektryczne 230V
Sterowanie:Pchana
Napięcie (V):230
Waga (kg):98
Pobór prądu (A):16
Podłączenie odkurzacza:TAK
Obroty RPM głowic:400-1000
Średnica głowic (mm):178
Ilość głowic:3
Nacisk roboczy (kg):67

W połączeniu z odkurzaczem  LAVINA V20 maszyna sprawdzi się doskonale w małych i średnich projektach.
Z maszyną możesz użyć dowolnego narzędzia LAVINA do szlifowania, polerowania, groszkowania i zdzierania. 

Maszyna posiada 3 głowice 7 cali (180mm),  na których zamontowane są po 3 adaptery Quick Change, co pozwala na wydają pracę na 9 narzędziach Superabrasive jednocześnie.

Dla kogo jest to urządzenie?
Dla firmy wykonującej małe i średnie projekty, gdzie liczy się nie tylko jakość urządzenia, ale też jego wielkość, a przez to mobilność. Lavina L16EU jest doskonałym wyborem dla firm potrzebujących maszyny, która usunie kleje i żywice, zeszlifuje istniejącą posadzkę, przygotuje podłoże pod mikrocement lub żywicę, czy pozwoli na wykonanie pełnej technologii betonu polerowanego. Szlifierkę można rozłożyć do transportu na dwie części, dzięki czemu zmieści się i w bagażniku auta osobowego, jak również będzie łatwiejsza we wniesieniu po schodach. 

Dlaczego Lavina L16EU?
Ponieważ jest to urządzenie sprawdzonej marki, dobrze zaprojektowane i wykonane. L16EU to świetny balans pomiędzy wagą, ceną, a jakością szlifu. Szlifierka stworzona została jako urządzenie działające planetarnie, o trzech, siedmiocalowych głowicach na narzędzia w systemie Superabrasive Quick Change. Regulowane obroty i 100 kilogramów masy własnej z możliwością dodatkowego dociążenia pozwala na wydajny szlif i doskonałe wypolerowanie posadzki betonowej.

21 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Do Kasy