Środek gruntujący Putz-Primer Termo Organika 15kg

Środek gruntujący Putz-Primer Termo Organika do podłoży chłonnych

Więcej szczegółów

Nowy produkt
 
Więcej informacji

PUTZ-PRIMER N Grunt do podłoży chłonnych

  • do zastosowań profesjonalnych
  • na bazie wysokojakościowych żywic syntetycznych
  • zmniejsza chłonność podłoża
  • zwiększa przyczepność tynków i zapraw do powierzchni
  • do wnętrz i na zewnątrz

Środek gruntujący PUTZ-PRIMER N jest skoncentrowaną dyspersją najwyższej jakości żywic syntetycznych, odporną na ługi, do profesjonalnych zastosowań. Zmniejsza chłonność podłoża i zwiększa przyczepność tynków i zapraw do powierzchni ścian i sufitów.

Środek gruntujący PUTZ-PRIMER N jest skoncentrowaną dyspersją najwyższej jakości żywic syntetycznych, do profesjonalnych zastosowań. Zmniejsza chłonność podłoża i zwiększa przyczepność tynków i zapraw do powierzchni ścian i sufitów.

PUTZ-PRIMER N jest profesjonalnym preparatem gruntującym, przeznaczonym do stosowania na wszelkiego rodzaju podłożach o silnych właściwościach chłonnych, które bez odpowiedniego przygotowania mogą spowodować odparzenie i odspojenie tynku, przez co nie pozwalają na zastosowanie tradycyjnych technologii. Jest przeznaczony przede wszystkim do przygotowania (zagruntowania) podłoży pod następujące zastosowania: ręczne i maszynowe tynki gipsowe, gładzie i szpachle gipsowe. Może być również zastosowany pod tynki mineralne na bazie spoiwa cementowego, tynki akrylowe, ręczne i maszynowe tynki cementowe oraz cementowo-wapienne, specjalistyczne farby ochronne do betonu w celu zmniejszenia oraz ujednolicenia chłonności powierzchni przed tynkowaniem, szpachlowaniem lub malowaniem. Produkt zmniejsza wchłanianie wody do podłoża, poprawiając właściwości aplikacyjne i wydłużając czas otwarty mas tynkarskich. Nie może być stosowany jako ostateczna powłoka ochronna.

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY PRZY ODBIORACH PALETOWYCH/INWESTYCYJNYCH

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Do Kasy