Profil taśma narożnikowa PROTEKTOR MAGIC CORNER 75 Nowość

Profil taśma narożnikowa PROTEKTOR MAGIC CORNER 75

PROFIL TAŚMA NAROŻNIKOWA PROTEKTOR MAGIC CORNER 75

Więcej szczegółów

3750
Nowy produkt

11,69 zł

- +

Rabaty ilościowe

IlośćZniżkaOszczędzasz
75 1,69 zł aż do 126,38 zł
 
Więcej informacji

PROFIL TAŚMA NAROŻNIKOWA PROTEKTOR MAGIC CORNER 75

Taśmę narożną do płyt gk stosuje się w celu połączenia ścianek na płaskich powierzchniach, takich jak ściany czy sufit. Dzięki swojej strukturze, trwała i wykonana z pcv taśma narożna może pełnić rolę narożnika perforowanego do gipsu. Listwa kątowa niemieckiej firmy Protektor stosowana jest przy ścianach z suchej zabudowy, zestawionych pod różnym kątem w zakresie od 0° do 180°.

Wytrzymałe narożniki do karton gipsu

Odpryśnięta farba z tynkiem z brzegów ścian nie wygląda zachęcająco. Narożniki i półnarożniki stosuje się w celu przedłużenia trwałości idealnie wyprofilowanych krawędzi. Takie rozwiązanie skutecznie wzmacnia strukturę, dzięki czemu ściany zachowają świetny wygląd na dłużej. Równie dobrym sposobem na utrwalanie i maskowanie niedoskonałości jest taśma narożnikowa do płyt gk. Łatwa w obsłudze listewka świetnie spaja ze sobą płyty zarówno pod kątem prostym, jak i rozwartym. Biały pasek idealnie utrzymuje spięte ze sobą części.

Taśma narożnikowa niemieckiej firmy Protektor wykonana z PCV, stosowana przy ścianach z suchej zabudowy zestawionych pod różnym kątem. Ułatwia prace wykończeniowe i wykonanie prostych krawędzi, zapobiega także powstawaniu pęknięć. Profil przydatny zwłaszcza przy zabudowie poddaszy, gdzie mamy do czynienia z kątami innymi niż 90°.

Cena za 1mb.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Do Kasy